O nás

CERRUTI 1881

V roce 1881, Antonio Cerruti založil dílnu tkanin v Biella v italském městě známém pro své bohaté dědictví kvalitní vlny a výroby tkaniny.
Z těchto kořenů značka Cerruti expandovala do luxusního sektoru, s důrazem na kvalitu, styl, řemeslnou zručnost a technologie.
V průběhu desetiletí značka Cerruti 1881 ukázala, že dobrý moderní styl by neměl být jen žádoucí a inspirující, ale také inovativní
a rafinovaný.

V současné době Cerruti 1881 vyrábí nejen pánskou a dámskou módu, ale i kožené zboží, hodinky, šperky, brýle, kravaty, psací potřeby
a parfémy.
Cerruti 1881 díky inovaci a kreativitě se stal ztělesněním současné pánské a dámské módy.
Cerruti 1881 je zaměřena na muže a ženy, kteří ocení styl a eleganci, ale i ty nejemnější detaily kvality a dokončovacích prací.

Elegance ve jménu CERRUTI 1881

Definice luxusu se zásadně změnila. V minulosti luxus znamenal dokonalý servis a exkluzivitu. Dnes luxus znamená především to, že je daná věc drahá. Záleží přitom jen na tom, jak věc vypadá a kvalita materiálu je podružná,“ Ale to se netýká značky Cerruti 1881, která si už desetiletí zakládá na dokonalém servisu, kvalitních materiálech a zpracování. Není mnoho značek na celém světě, které nabízejí luxus za dostupnou cenu.

Na našem e-shopu www.pignus.cz si teď můžete nakoupit dokonalou kolekci jedné z nejslavnějších  značek italského původu se sídlem v Paříži CERRUTI 1881 leather goods & accessories. Byznys tašky, batohy, bodybagy nebo peněženky nejrůznějších barev a velikostí šijí řemeslníci rodinné firmy v italké Varese. V Cerruti 1881 najdete také švýcarské hodinky, sluneční brýle, které jsou vyráběny v manufaktuře ve Francii a další doplňky jako pásky, šperky, šály a pera.

 

CERRUTI 1881
Černokostelecká 616/143, Praha 10
Tel.: + 420 775 448 611

    

e-shop: www.pignus.cz

 

Reklamační řád